Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Plików Cookies.

Wyrażam zgodę

Ogłoszenia - informacje

INFORMACJA O WYPŁACIE DYWIDENDY Z ZYSKU ZA ROK OBROTOWY 2016

AKCJONARIUSZOM OŚRODKA BADAWCZO-ROZWOJOWEGO CENTRUM TECHNIKI MORSKIEJ S.A.


Zgodnie z Uchwa┼é─ů Nr 5/2017 Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spó┼éki z dnia 21 czerwca 2017 r. zosta┼éa podj─Öta decyzja o przeznaczeniu zysku osi─ůgni─Ötego w roku obrotowym 2016 na wyp┼éat─Ö dywidendy.

Wysoko┼Ť─ç dywidendy przypadaj─ůcej na jedn─ů akcj─Ö wynosi 0, 18 z┼é.

UPRAWNIENI AKCJONARIUSZE


Uprawnionymi do wyp┼éaty dywidendy s─ů osoby, które w dniu 21 czerwca 2017 r. posiada┼éy akcje imienne Spó┼éki. Wobec Spó┼éki za Akcjonariuszy uwa┼╝a si─Ö osoby wpisane do ksi─Ögi akcyjnej na dzie┼ä 21 czerwca 2017 r.

 

WYPŁATA DYWIDENDY

 

Wyp┼éata dywidendy osobom uprawnionym zostanie dokonana bezpo┼Ťrednio przez Spó┼ék─Ö najpó┼║niej w terminie dwóch miesi─Öcy od dnia ustalenia prawa do dywidendy, to jest od dnia 21 czerwca 2017 r. w oparciu o z┼éo┼╝one, zgodnie z poni┼╝szym opisem, dyspozycje wyp┼éaty dywidendy oraz dodatkowe dokumenty.

Dywidenda wyp┼éacona zostanie zgodnie z dyspozycj─ů uprawnionego z akcji Akcjonariusza gotówk─ů b─ůd┼║ przelewem na wskazany rachunek bankowy. Akcjonariusze, pocz─ůwszy od dnia 3 lipca 2017 r., mog─ů zg┼éasza─ç si─Ö do Spó┼éki osobi┼Ťcie (Biuro Podawcze OBR CTM S.A. pok.2). celem z┼éo┼╝enia dyspozycji wyp┼éaty dywidendy wraz z pozosta┼éymi dokumentami potwierdzaj─ůcymi to uprawnienie. Wype┼énion─ů i podpisan─ů dyspozycj─Ö wyp┼éaty wraz z za┼é─ůcznikami okre┼Ťlonymi w informacji szczegó┼éowej mo┼╝na równie┼╝ przes┼éa─ç poczt─ů na adres siedziby Spó┼éki.

 

PODATEK

 

Akcjonariuszom maj─ůcym miejsce zamieszkania w Polsce zostanie wyp┼éacona dywidenda pomniejszona o zrycza┼étowany podatek dochodowy w wysoko┼Ťci 19%.

  

DOKUMENTY STANOWI─äCE PODSTAW─ś DO WYP┼üATY DYWIDENDY-

DOTYCZY TYLKO TYCH OSÓB, KTÓRE NIE Z┼üO┼╗Y┼üY
PONIŻSZYCH FORMULARZY W ZESZŁYM ROKU

 

- wypełniony i podpisany formularz dyspozycji wypłaty dywidendy,

- dowód to┼╝samo┼Ťci (dowód osobisty lub paszport), a w przypadku przes┼éania dyspozycji wyp┼éaty dywidendy za po┼Ťrednictwem poczty, kserokopia dowodu to┼╝samo┼Ťci,

- inne dokumenty wskazane w informacjach szczegó┼éowych.


PROSZ─ś INFORMOWA─ć SPÓ┼üK─ś KA┼╗DORAZOWO W PRZYPADKU ZMIANY NUMERU KONTA LUB INNYCH DANYCH WYMAGANYCH DO WYP┼üATY DYWIDENDY.