Dołącz do naszego zespołu - CTM Gdynia

Dołącz do naszego zespołu

CTM to MY
Jedną z wartości CTM jest przekonanie, że naszą siłą jest zespół.  Cenimy różnorodność i wierzymy, że każdy może wnieść coś wartościowego. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem w myśl zasady mistrz-uczeń. Mamy świadomość wyjątkowości naszej organizacji wynikającą z możliwości współpracy ze sobą osób należących do różnych pokoleń. 


Kompetencje

W CTM zapewniamy wyjątkowe możliwości nauki. Inwestujemy w rozwój naszych pracowników, oferując im możliwość udziału w szkoleniach, seminariach i studiach. Na stałe, w roku akademickim, prowadzimy w firmie konwersatoria z języka angielskiego. CTM to doskonałe miejsce dla tych, którzy chcą się uczyć i stale rozwijać. 


Odpowiedzialność i troska

Dbamy o potrzeby i bezpieczeństwo naszych pracowników i ich rodzin. Wprowadziliśmy elastyczny czas pracy ułatwiający godzenie obowiązków zawodowych i rodzinnych. Zapewniamy szeroką ofertę w zakresie świadczeń socjalnych w postaci rozszerzonego pakietu w ramach medycyny pracy, dofinansowań do wypoczynku i pożyczek pracowniczych. 


CTM dla aktywnych

Promujemy aktywność fizyczną. Razem biegamy. Mamy własny klub żeglarski. Osoby dojeżdżające do pracy rowerem mogą liczyć na wiele udogodnień. Firma oferuje zainteresowanym pracownikom dofinansowanie do kart Multisport.  


Jako organizacja kierujemy się zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu. Podejmujemy szereg działań mających na celu poprawę warunków życia innych ludzi. Co roku nasza „Szlachetna paczka” trafia pod dachy rodzin najbardziej potrzebujących. Wielu z nas zarejestrowanych jest w bazach dawców szpiku i honorowo oddaje krew. 

 

Jesteśmy i dbamy o to, by być atrakcyjnym i przyjaznym pracodawcą.


Jeżeli widzisz ofertę pracy, która Cię zainteresowała - wyślij swoją aplikację na adres:
rekrutacja@ctm.gdynia.pl